Skip to content ↓

Zespół

UWC Polska tworzy grono wolontariuszy - głównie absolwentów naszych programów edukacyjnych. Ich poświęcenie i zaangażowanie umożliwia organizację corocznych konkursów o miejsca w szkołach UWC, jak również opiekę nad uczniami w trakcie ich dwuletniej nauki w zagranicznych szkołach oraz podtrzymywanie kontaktów wśród sieci wzajemnie wspierajacych się absolwentów.

Zarząd UWC Polska

 

Dominika Kampa - Przewodnicząca Zarządu

Absolwentka Fyling Hall School w Wielkiej Brytanii (2010-2012). Konsultantka strategiczna, specjalizująca się w transformacjach analitycznych i cyfryzacyjnych w sektorze TMT. Ukończyła studia ekonomiczne i politologiczne na University of Warwick, a później biznesowe na Imperial College of London. Pracuje w międzynarodowej firmie McKinsey & Company.

Tomasz Bażant - Skarbnik

Absolwent UWC Maastricht (2014-2016), Tomasz studiował ekonomię, stosunki międzynarodowe, oraz język rosyjski na Uniwersytecie w Rochester (2016-2020). Po roku pracy w Arizonie jako konsultant w branży bankowości, Tomasz przeprowadził się do Nowego Jorku, gdzie pracuje w startupie w sferze finansów. 

Weronika Grabowska - Koordynatorka programu UWC

Absolwentka UWC Mostar (2011-2013). Absolwentka College of the Atlantic, gdzie studiowała interdyscyplinarne nauki biomedyczne (BA) oraz Boston University School of Public Health, gdzie ukończyła Epidemiologię i Statystykę (MPH). Stypendysta programu Davis World College Scholar. Obecnie pracuje jako epidemiolog oraz kontynuuje studia doktoranckie w Instytucie Medycyne Społecznej, Epidemiologii i Ekonomii Zdrowia na Uniwersytecie Medycznym Charite w Berlinie.

Aleksandra Calicka - Koordynatorka programu PSS

Absolwentka Downside School w Wielkiej Brytanii (2017-2019). Studentka ostatniego roku psychologii i języka hiszpańskiego na Uniwersytecie w Glasgow. 

Maria Staszkiewicz - Zastępczyni Koordynatorki Programu UWC

Absolwentka Pearson UWC w Kanadzie (2017-2019) oraz University of Pennsylvania, gdzie studiowała filozofię, ekonomię i politologię. Pracuje jako konsultantka strategiczna w McKinsey & Company w Londynie.

Katarzyna Kiełtyka - Zastępczyni Koordynatorki Programu PSS

Absolwentka Danube International School of Vienna (2008-2010), a później Uniwersystetu Jagiellońskiego (prawo) oraz SGH (finanse i rachunkowość). Zawodowo zajmuje się doradztwem podatkowym.

 

 

Komisja Rewizyjna

Krzysztof Schulz - Członek Komisji Rewizyjnej
Absolwent UWC South East Asia w Singapurze (2007-2009). Adwokat i doktor nauk prawnych, posiada tytuł LL.M. w międzynarodowym prawie handlowym, ukończył również studia podyplomowe z bankowości inwestycyjnej. Absolwent prawa angielskiego na University of London.

Anna Kiestrzyn - Członek Komisji Rewizyjnej
Mama uczennicy UWC East Africa

Jędrzej Kozak - Członek Komisji Rewizyjnej
Absolwent Downside School (2010-2012), a poźniej Politechniki Warszawskiej oraz SGH. Aktualnie product manager w Codete.

Krzysztof Kozak - Członek Komisji Rewizyjnej
Absolwent Dulwich College (2004-2006), a później Harvard University (biologia ewolucyjna) oraz Cambridge University (zoologia). Po długiej karierze naukowej, aktualnie pracuje w Scope Fluidics. 

Paweł Zimoch - Członek Komisji Rewizyjnej
Absowent UWC Atlantic (2004-2006), absolwent Harvard University, absolwent Massachusetts Institute of Technology.

Zespół

Mateusz Król - Head of IT

Marta Whitfield - Head of Marketing

Oprócz stałego wsparcia ze strony wyżej wymienionych wolontariuszy, działamy dzięki pomocy 40-50 uczniów i absolwentów szkół UWC, którzy co roku angażują się w promocję naszego konkursu, sprawdzają aplikacje kandydatów, a także współorganizują wydarzenia specjalne takie jak "UWC Day" czy spotkania i zjazdy absolwentów. UWC Polska nie mogłoby prowadzić swojej działalności bez ich poświęcenia, zaangażowania i energii, za co serdecznie dziękujemy